جرثقیل موسوی به لطف خداوند متعال با بیش از سه دهه تجربه در زمینه خدمات ماشین آلات سنگین از جمله جرثقیل و تریلی فعالیت خود را در سطح کشور دنبال می کند . که در طول سالیان متمادی یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات جرثقیل در ایران بوده است در سه بخش اجاره ، خرید و فروش و واردات جرثقیل فعایت می نماید .سرلوحه فعالیت ها و خدمات شرکت تنها جلب رضایت مشتریان می باشد که جهت تحقق این امر مدیریت با گماردن پرسنل مجرب و توانا سعی در خدمت رسانی بهتر و کسب رضایت مشتریان می باشد .

شرکت همچنین به منظور افزایش کارآیی و رضایت مشتریان و ایمن سازی خدمات ارائه شده اقدام به خرید و واردات و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و به روز دنیا کرده است که شایان ذکر است که این ماشین الات در اختیار معدود شرکت های ایرانی می باشد .همچنین این ماشین آلات دارای گواهینامه معتبر شرکت PHQ می باشند .

یکی دیگر از اهداف مدیران شرکت ایجاد اشتغال برای جوانان توانا و مستعد ایران عزیزمان می باشد که هم اکنون تعداد ۲۰ نفر پرسنل بصورت مستقیم در حال فعالیت در شرکت می باشند .

بنابرین شرکت با استخدام پرسنل باتجربه و به کارگیری بهترین متدهای روز دنیا آماده همکاری و انعقاد قرارداد با سازمان ها ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در زمینه نصب سازه های فلزی و مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین ها بصورت مقطعی و یا بصورت کامل و یک جا از آغاز عملیات تا پایان عملیات می باشد .

شرکت ابر گستر با اعتماد راسخ به عمران و آبادانی در عرصه های سازندگی کشور عزیزمان ایران در پروژه های مختلف فعالیت می نماید.
سوابق :
شرکت در طول سالیان متمادی با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی فعالیت داشته که در شهرستان میتوان به شرکت هایی همچون نصب نیرو – برق صنعتی شمال – توانیر – سیمان تهران – سیمان هگمتانه همدان – سیمان اکباتان – سیمان نهاوند – پتروشیمی شازند – نیروگاه مپنا پرتو – شرکت دی – شرکت ملی ساختمان – مدیرت احداث – سد اکباتان – صنایع فلزی مازندران و شرکت ماشین ساز اراک و در استان تهران نیز با شرکت هایی همچون تعاونی بازنشستگان آموزش و پروش – تعاونی شبکه قرآن – تعاونی مسکن بازنشستگان ارتش – توسعه صادرات – آرتمیس(دریاچه چیتگر) – تعاونی مسکن زیتون – بانک تات – بانک انصار – تات مال – شهربازی هزار جزیره – مترو خط ۴ تهران – شهرداری تهران – عمران مسکن گستر – شرکت صنعتی بهشهر (روغن لادن ) – سایول – آرمه تاب گسترش – سابیر – پروژه توسعه اماکن مجلس – کمیته امداد – پروژه فرماندهی نیروی انتظامی– تهران مال – سهند – نوین تراس – شرکت ساختمانی طاروس – نیرو فران – بناسازان سپاهان – برج آسمان در منطقه ۲۲ – خاتم انبیا – شهید رجایی – شهید خرازی – پروژه نینوا – شرکت حرا – انرژی مطالعات – اکسین صنعت – ابنیه همت و …